Expedice Jedov

Ve čtvrtek 20.9. jsme se vydali na naši první EXPEDICI do Jedova. Při odchodu od školy nikdo nebrečel a paní učitelka byla mile překvapená:-)Cestu jsme hravě zvládli, ubytovali se a u ohně si opekli špekáčky. Ti odvážní pak šli na stezku odvahy. Někteří byli tak unavení, že ihned usnuli, ale někteří ne ne usnout. Ale nakonec noc bez rodičů všichni hravě zvládli. Ráno nás čekala rozcvička a výborná snídaně od našich maminek. Za dobroty jim moc děkujeme:-)Potom jsme se vydali do lesa, kde jsme ve skupinách tvořili domečky pro skřítky a to nás moc bavilo. Taky jsme si malovali kamínky, hráli stolní hry a hlavně jsme se vyřádili venku na hřišti, protože jsme měli krásné počasí. Po obědě jsme si zabalili věci a bez potíží zvládli cestu zpět. Ještě zapracujeme na tom, abychom tolik nekřičeli a budeme se těšit na další Expedici Jedov:-) Fotografie najdete ve fotogalerii.

Další foto